Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konrad Fuławka

Innovation Operational Officer we wrocławskim oddziale Nokii.

Na codzień jest odpowiedzialny za rozwój Centrum Innowacji ‘Nokia Garage’. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej z 16 letnim doświadczeniem w branży IT. Swoją karierę zawodową rozpoczynał za granicą, w firmie Cobham Plc., oddział Antenna Systems UK, globalnym innowatorem technologii i usług. Przez 7 lat z sukcesem pracował przy projektowaniu i produkcji anten i systemów nawigacyjnych TCAS/ACAS (Air Traffic Control) dla samolotów pasażerskich iwojskowych, min. Boeing, Airbus.

Ostatnie 9 lat pracuje we Wrocławskim oddziale Nokii. Przez ponad 6 lat jego głównym zadaniem była praca nad integracją systemów sieci komórkowych. Posiada doświadczenie z zakresu znajomości technologii IoT, 4G, 5G oraz ich praktycznym zastosowaniu w obszarze Smart City. Ma doświadczenie w zarządzaniu multikulturowymi i interdyscyplinarnymi zespołami.

Obecnie jest odpowiedzialny za rozwój Centrum Innowacji ‘Nokia Garage’ oraz za stworzenie ekosystemu przyjaznego dla świata innowacji. Wierzy, że innowacje powstają tam gdzie spotykają się ludzie i wymieniają się wiedzą.

Prywatnie interesuje się polityką zagraniczną oraz rynkami finansowymi. Wolny czas spędza z synem na aktywnościach "zrób to sam" (DIY).