Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Filip Dębowski

Posiada 10-letnie doświadczenie w branży innowacji i startupów. Obecnie pracuje w obszarze business development dla Cambridge Innovation Center, budującego centrum innowacji w sercu Warszawy, jednocześnie realizując program PARP "Connect & Scale Up" łączący startupy z zasobami dużych firm.

Wcześniej przez 4 lata współtworzył hub: raum - fundusz inwestycyjny i akcelerator Deutsche Telekom (właściciel sieci T-Mobile) dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, konstruując programy akceleracyjne i partnerstwa w 17 krajach Europy.

Prelegent, juror i mentor kilkudziesięciu programów i konferencji w kilkunastu krajach Europy (w tym 4YFN w ramach Mobile World Congress Barcelona, Shift Split, Startup Weekend, ReaktorX, Allegro Tech Hackathon, Intel Break’n’Make, Bitspiration). Wykładowca akademicki (prowadził przedmiot "Innowacyjne Modele Biznesu w Sieci" na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie). Specjalista Lean Startup i Design Sprint (liczne warsztaty, w tym dla studentów Cambridge University, UK).

Pasjonat psychologii i trendów przyszłości. W wolnym czasie chodzi po górach, uprawia impro (komedia improwizowana), gra w szachy i kibicuje Liverpool FC.