Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Marek Multan

Manager i inżynier z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze IT, finansów, startupów, inwestycji i restrukturyzacji. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował inżynierię lądową na Uniwersytecie Sheffield, uzyskał tytuł EMBA Uniwersytetu Illinois. Zawodowo związany z PKP Informatyka, gdzie odpowiada m. in. za projekty międzynarodowe i rozwój prac badawczych i innowacji, w tym związanych z mobilnością typu door-to-door.

W przeszłości wiceprezes funduszu inwestycyjnego i doradca funduszy VC inwestujących m. in. w startupy IT. Pełnił także rolę business angel i inwestora w startupach IT. Wdrażał jedne z pierwszych w Polsce rozwiązania streamingu audio i video w internecie i na telefony komórkowe oraz szereg rozwiązań w obszarze e-commerce.

Przez 8 lat pełnił funkcje członka zarządu i dyrektora finansowego w kilku spółkach IT notowanych na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Jest także licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Angażuje się w działalność społeczną, jest m. in. członkiem Komisji Rewizyjnej British Alumni Society i członkiem Rady Nadzorczej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ochrony Środowiska.