Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konrad Bizior

Manager Personal and Social Services w Orange Labs.

Na co dzień zajmuje się innowacjami, wskazywaniem kierunków rozwoju obszaru ICT oraz eksploracją nowych obszarów technologicznych (Research), w kontekście nowych technologii dla użytkownika i jego doświadczenia (UX). Projektant innowacyjnych mobilnych rozwiązań aplikacyjnych, z wykorzystaniem ekosystemu Internetu Rzeczy (IoT), komunikacji czasu rzeczywistego, interakcji z otoczeniem i rozwiązań opartych o dane, z wykorzystywaniem elementów Sztucznej Inteligencji, z priorytetami w  kierunku trendów „Privacy by design”, „User first” oraz funkcjonowania jednostki w przestrzeni Digital.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, zaangażowany w projekty multidiscyplinarne na rzecz Innowacji społecznych oraz rozwoju potencjału i wspierania młodych przedsiębiorców. Mentor dla młodych przedsiębiorców społecznych z Europy w programie ASHOKA, dla ekosystemu akademickiego w hackathonie  BEST Hacking League, członek zespołu w programie akceleracyjnym Orange FAB dedykowanego dla startup-ów  oraz współtwórca konkursu BIHAPI (Business Intelligence Hackathon API), popularyzującego interfejsy API oraz wykorzystanie otwartych danych w przestrzeni publicznej w środowisku aplikacyjnym i usługowym.

Moje motto to cyfrowa transformacja jako element kluczowy dla rozwoju indywidualnego,  społecznego i ekonomicznego, ukierunkowana na doświadczenia użytkownika i ochronę jego prywatności.